сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Уманському педуніверситеті відсвяткували 100-річчя Незалежності Польщі ― ФОТО

  • Субота, 17 листопада 2018, 10:54

612 листопада факультет української філології та Польський культурно-освітній центр Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини провели святковий концерт до 100-річчя Незалежності Польщі.

УДПУ співпрацює з польськими закладами вищої освіти вже понад 10 років. Саме тому в університеті вже стало традиційним святкування визначних польських дат.

«Завдяки незламному духу, згуртованості та наполегливій праці польський народ не лише відродив свою державу, але й зробив її взірцем успішного розвитку та процвітання», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

Урочистий святковий концерт до 100-річчя Незалежності Польщі підготували студенти факультету української філології разом з викладачами кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури.

7

Студенти Владислав Шукайло, Лілія Пивовар та Вікторія Дзярик продекламували патріотичні вірші відомих польських поетів мовою оригіналу.

54

87

Студенти 11-ї групи факультету української філології виконали запальну розважальну пісню «Ja uwielbiam ja», яку співали всі присутні в залі.

4 1

Студент факультету фізичного виховання, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних декламаторських конкурсів Максим Турчинський майстерно продекламував байку польського гумориста Януша Ніжинського «Lew z bykiem».

873

Студенти факультету мистецтв Марія Павлишина, Влада Шевченко та Андрій Кликіч виконали романтичні пісні про кохання «Dziękuję za nocy» та «Dumka na dwa serca».

5

Студенти факультету української філології Софія Терлецька та Владислав Шукайло презентували комедійно-розважальну сценку «Kosmetyczny prezent».

3

Присутні також мали змогу взяти участь у пізнавальній вікторині «Wiedza o Polsce» та продемонструвати свої знання з історії Польщі, польської мови, літератури та культури. Правильні відповіді винагороджувалися солодкими призами.

9

На завершення заходу аматорський ансамбль народного танцю «Яворина» виконав запальний та енергійний український народний танець.

6

Нагадаємо, нещодавно два студенти з Умані отримали іменні стипендії Верховної Ради України.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати