сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Крила України»: уманські студенти разом писали радіодиктант національної єдності

  • Неділя, 11 листопада 2018, 16:12

2 19 листопада, у День української писемності та мови студенти Уманського державного педагогічного університету та Уманського обласного музичного училища долучилися до написання радіодиктанту загальнонаціональної єдності, який цього року називався «Крила України».

В УДПУ Всеукраїнський диктант загальнонаціональної єдності писали на факультеті української філології, де зібралися представники усіх факультетів та Інституту.

4

7

Окрім студентів та магістрантів до загальноукраїнської ініціативи долучилася проректор із гуманітарних питань Наталія Ревнюк, а також декани факультетів та їхні заступники, завідувачі кафедр, викладачі та аспіранти.

8

00

5

«Усі вони уважно прислухалися до звучання кожного слова, старанно і відповідально виписували букви, згадували правила написання слів і вживання розділових знаків», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

2 1

6

8

9

У цей день свої знання з української мови також перевіряли студенти, викладачі та представники адміністрації Уманського обласного музичного училища.

1

«Із великим натхненням учасники акції записували текст диктанту «Крила України», озвучений в ефірі Українського радіо відомим науковцем, доцентом Олександром Авраменком. В такий спосіб спільнота училища продемонструвала любов до української мови та свою приналежність до величного українського народу», ― зазначається на сайті навчального закладу.

2

Нагадаємо, нещодавно студент УДПУ потрапив у десятку найсильніших велогонщиків України.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати