сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

• Субота, 10 листопада 2018, 07:56

3232311-14 жовтня у Білій Церкві відбулася велогонка пам'яті Генсекретаря Національного Олімпійського комітету України, Міжнародного комісара UCI, Призидента Федерації велоспорту України Бориса Башенка. Умань на змаганнях представляв Михайло Бліхарський.

Як повідомили сайту «04744.info» у прес-центрі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, багатоденна велогонка проходила у чотири етапи, за результатами яких визначався переможець.

IMG-baa4c8f6fb41cb4ba2aa78c0cfcc0244-V-960x540

У першому етапі студент другого курсу факультету фізичного виховання УДПУ Михайло Бліхарський зайняв п’яте місце. На другому етапі спортсмен здобув впевнену перемогу. На третьому етапі велосипедист став третім, на четвертому ― другим.

56

«За підсумками чотирьох етапів наш спортсмен зайняв ІІ місце та був нагороджений срібною медаллю», ― зазначили на факультеті фізичного виховання УДПУ.

IMG-dbc120470614549955c7425847721d35-V-960x540

Михайло Бліхарський є професійним спортсменом та бере активну участь у всіх Чемпіонатах України з велоспорту як на треку, так і на шосе.

IMG-ca0a1d132003c1b130519bbafbd904a2-V-960x540

Нещодавно спортсмен повернувся з осіннього Чемпіонату України по велотреку, що проходив у Львові.

IMG-194c4ec4b064a696e50beeb55cd0ca37-V

За результатами змагань Михайло Бліхарський потрапив в десятку найсильніших велогонщиків України.