В Умані невідомі спалили будиночки для безпритульних котів ― ФОТО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані невідомі спалили будиночки для безпритульних котів ― ФОТО

  • П'ятниця, 09 листопада 2018, 10:18

765 листопада у місті Умань по вулиці Володимира Мономаха (раніше ― Софії Перовської) невідомі спалили будиночки для безпритульних котів, встановлені місцевими зоозахисниками.

Підпал трапився пізно ввечері. Небайдужі перехожі спробували загасити полум’я, проте вже було пізно. Вогонь повністю знищив саморобні будиночки, які були єдиним прихистком для бездомних котів.

67

Тварин, що жили в будиночках, підгодовували жителі сусідніх будинків. Більшість котів була стерилізована.

6

Уманчани бурхливо коментують інцидент у соцмережах. Жителі міста обурені жорстоким ставленням до тварин та бездіяльністю правоохоронних органів з приводу цієї ситуації.

656

На проблему відреагував народний депутат України Антон Яценко. Парламентар зазначив, що його дуже розгнівив цей акт вандалізму. За словами народного депутата, зловмисники повинні відповісти за скоєне.

«Терміново звернусь до Міністерства внутрішніх справ України, Генеральної Прокуратури України та Служби безпеки України щодо негайного встановлення осіб, які вчинили цей акт вандалізму, та притягнення їх до кримінальної відповідальності», ― написав на своїй сторінці у Facebook Антон Яценко.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати