сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманчани взяли участь у міжнародній олімпіаді з математики в Узбекистані

  • Середа, 07 листопада 2018, 11:21

34З 26 жовтня по 1 листопада в Ургенчському державному університеті (Узбекистан) проходила перша Міжнародна математична олімпіада імені Аль-Хорезмі, у якій взяла участь команда Уманського державного педагогічного університету.

Як повідомили сайту «04744.info» у прес-центрі Уманського державного педагогічного університету, лідером команди УДПУ стала кандидат філологічних наук, доцент, координатор міжнародного співробітництва Ольга Сушкевич.

433

Також в Узбекистан прибув науковий керівник команди УДПУ, аспірант І року навчання Віталій Дубовик.

00

Безпосередню участь в олімпіаді брали студенти факультету фізики, математики та інформатики УДПУ Світлана Дзяловська, Дмитро Зубрицький, Катерина Денисюк та Тетяна Кабанюк.

2

Загалом участь у першій Міжнародній математичній олімпіаді для студентів університетів взяло 56 команд у складі 224 учасників.

3

«Викладач Віталій Дубовик працював у складі журі олімпіади. Ольга Сушкевич була коучером з англійської мови за профільним математичним спрямуванням олімпіади. Усі учасники отримали безцінний досвід в налагодженні міжнародного співробітництва», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

4

1

5

6

Нагадаємо, 23 листопада 2018 року в Уманському державному педагогічному університеті пройде День відкритих дверей.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати