top panarama
A+ A A-

Жіночий футбольний клуб з Умані поставив рекорд Всеукраїнського масштабу

• П'ятниця, 26 жовтня 2018, 14:17

2969408a08dae5d200285bd772bddfa2Вихованки жіночого футбольного клубу «Пантери» з Умані цього року здобули перемогу одразу в чотирьох вікових категоріях чемпіонату України з футболу серед дівочих команд. Досягнення уманчанок є рекордом Всеукраїнського масштабу.

23 жовтня у Миколаєві завершився чемпіонат України з футболу серед дівочих команд Вищої Ліги (до 14 років). Ці змагання були завершальними у поточному календарному році.

«У фіналі перемогу відсвяткували уманські "Пантери", обігравши в важливому поєдинку "Ладомир" з Володимира-Волинського», ― зазначається на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

Таким чином, за результатами 2018 року уманські «Пантери» під керівництвом головного тренера Юрія Деренюка зуміли вибороти абсолютне чемпіонство у чотирьох різних вікових категоріях:

• переможці чемпіонату України WU14;
  • переможці чемпіонату України WU15;
  • переможці чемпіонату України WU16;
  • переможці чемпіонату України WU17.

2969408a08dae5d200285bd772bddfa2

Нагадаємо, нещодавно уманські пауерліфтери показали надвисокі результати на Кубку України.