Уманські пауерліфтери показали надвисокі результати на Кубку України ― ФОТО, ВІДЕО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

• Середа, 24 жовтня 2018, 11:31

44344421 2120291781557488 8978440273986060288 n12-14 жовтня у місті Чернігів проходив Кубок України з пауерліфтингу та окремих вправ UPC. Місто Умань на змаганнях представляли: Наталія Сокуренко (РСК «Амарант»), Оксана Остроушко (РСК «Амарант»), Олександр Дробілко (РСК «Амарант»), Юрій Дігтяр (СК «Марі-Марі») та Сергій Плотніков.

За результатами змагань лідер команди РСК «Амарант» Наталія Сокуренко зайняла перше місце з пауерліфтингу у ваговій категорії до 56 кг з сумою 385 кг. Також спортсменка виборола перше місце по жиму лежачи з результатом 75 кг та перше місце по становій тязі з результатом 155 кг.

У підсумку Наталія Сокуренко виконала норматив «Еліта пауерліфтингу UPC», а також перші місця у абсолютній першості з пауерліфтингу, жиму лежачи та станової тяги.

Оксана Остроушко зайняла перше місце з пауерліфтингу в категорії до 67,5 кг з сумою 310 кг. Також спортсменка посіла друге місце зі станової тяги з результатом 135 кг та третє місце з жиму лежачи з результатом 65 кг.

Олександр Дробілко, тренер команди РСК «Амарант» зайняв перше місце з станової тяги у ваговій категорії до 90 кг у віковій категорії «мастерс 40-49» з результатом 237,5 кг, встановивши новий рекорд України. Також спортсмен посів друге місце зі станової тяги у відкритій віковій категорії.

Сергій Плотніков завершив змагання з результатами 280 кг (присідання), 187,5 кг (жим), 260 кг (станова тяга) та сумою 727,5 кг. У підсумку спортсмен посів перше місце з пауерліфтингу серед юніорів у ваговій категорії до 100 кг, поступившись лише легенді українського пауерліфтингу Михайлу Желязкову з Кривого Рогу. «Враховуючи, що не стояла задача показати максимум, результатами задоволений», ― зазначив Сергій Плотніков.

Юрій Дігтяр посів перше місце з жиму лежачи у віковій категорії «мастерс» з результатом 127,5 кг і перше місце у екстримальному жимі в номінації штанги 100 кг.