сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський будинок дитячої та юнацької творчості відсвяткував своє 95-річчя

  • Четвер, 18 жовтня 2018, 08:58

112 жовтня в актовій залі Будинку дитячої та юнацької творчості в Умані відбулися урочистості на честь 95-річчя закладу. У програмі заходу були виступи вихованців БДЮТ, Уманського музучилища та Уманського педуніверситету.

Зокрема, художні номери виконали аматорські вокальні ансамблі «Полонина» та «Будьмо» (Уманське обласне музичне училище), а також тріо «Serbian Star» (Уманський державний педагогічний університет).

BDUT95-4

Про це йдеться на сайті відділу освіти Уманської міської ради.

BDUT95-1

На святі «Нам ― 95» були присутні представники міської влади, а також директор краєзнавчого музею Наталія Білоус, директор Уманської централізованої бібліотеки Людмила Чупряк, директори закладів позашкільної освіти, педагоги-організатори закладів загальної середньої освіти, керівники гуртків БДЮТ та ветерани праці.

BDUT95-2

З визначною датою колектив БДЮТ привітали випускники різних років: Геннадій Хорсак, Віталій Кисіль, Іван Кучеренко, Лілія Перевеза, Олександр Коваль, Анастасія Абрамець, Юлія Колісник та інші.

BDUT95-3

Також на адресу Будинку творчості надійшли відеопривітання від колишніх працівників закладу Віктора Олейніченка та Сергія Белінського, випускників Михайла Міщука, студента Київської естрадно-циркової академії, Уляни Іщенко, студентки факультету етнології університету міста Цюріх та Лілії Широцької, студентки Львівського політехнічного університету.

BDUT95-5

 

Нагадаємо, цього року Уманське обласне музичне училище імені Порфирія Демуцького відзначило своє 55-річчя.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати