сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські поліцейські розповіли дітям, як протидіяти знущанням у школі

  • Неділя, 07 жовтня 2018, 14:53

Yman 1Поліцейські ювенальної превенції Уманського відділу поліції провели для учнів Паланської загальноосвітньої школи пізнавальну лекцію на правову тематику.

Зокрема, школярі дізналися, як протидіяти булінгу та яка відповідальність наступає в разі вчинення правопорушень.

Yman 2

Працівники Уманського відділу поліції зустрічалися з учнями 9 та 10 класів. Правоохоронці розповіли дітям про адміністративну та кримінальну відповідальність за скоєння різного роду правопорушень, а також про норми поведінки в школі.

Yman 3

«Особливу увагу правоохоронці приділили питанню терпимості та поваги один до одного. Дітям розповіли про поняття шкільного булінгу та надали поради, як протидіяти фізичному та психологічному терору щодо дитини з боку однокласників», ― повідомили у секторі комунікації поліції Черкаської області.

Крім того, правоохоронці нагадали дітям про обмеження перебування неповнолітніх у нічний час у громадських місцях без супроводу дорослих.

Yman 1

Довідково.

Булінг ― це небажана агресивна поведінка дітей шкільного віку, яка призводить до цькування дитини іншою дитиною або групою дітей з метою приниження, залякування та демонстрації сили.

Проблема насильства серед учнівської молоді в школі існувала завжди, але нині вона надзвичайно загострилася. Почастішав «рекет» щодо учнів менших класів, коли, наприклад, старші діти відбирають у них гроші, мобільні телефони. Серед дітей 11-15 років поширені плітки, принизливі жарти і бойкоти.

Найчастіше жертвами стають ті, хто найбільше виділяється, тобто дивно одягається, дивно поводиться, неохайні, або ті, хто ростуть без заборон і авторитету батьків.

Жертвою цькування може стати будь-яка дитина, не дивлячись на те, наскільки вона сильна чи здібна. В цю категорію можуть потрапити і діти, які швидко втрачають контроль над собою, легко піддаються емоціям.

Правоохоронці наголошують, що булінг часто переростає в насильство, за яке настає відповідальність. Якщо дитина не досягла 14 років і завдала тілесних ушкоджень іншій дитині, відповідальність покладається на батьків.

Варто всім пам'ятати, що не можна закривати очі навіть на найменший прояв цькування, адже розібратися з ситуацією можна лише спільними зусиллями і тільки якщо вчасно звернути на неї увагу.

За допомогою можна звернутися до поліції за телефоном 102 або зателефонувати на національну дитячу гарячу лінію за телефоном ‎‎0-800-500-225.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати