сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані визначили найтуристичнішу школу

  • Четвер, 04 жовтня 2018, 11:31

Miskyy-Zlit128 вересня у місті Умань відбувся міський Зліт серед учнів закладів загальної середньої освіти. Захід був присвячений Всесвітньому дню туризму. Також у цей день пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Обидва заходи відбувалися на території стадіону «Сокіл». Участь у них брали команди від усіх закладів загальної середньої освіти міста. Про це йдеться на сайті відділу освіти Уманської міської ради.

Miskyy-Zlit2

У Зльоті брало участь 17 команд (у двох вікових групах). Школярі змагалися на дистанціях: «Смуга перешкод», «Фігурне водіння велосипеда», «Спортивне орієнтування», брали участь у конкурсах на швидкісне розпалювання вогнища, встановлення намету та укладання рюкзака.

Miskyy-Zlit3

За результатами Зльоту серед школярів молодшої групи перше місце виборола команда НВК №7, друге ― ЗОШ №14, третє ― ЗОШ №3.

Miskyy-Zlit1

Серед школярів старшої вікової групи перемогу здобула команда ЗОШ №14, друге місце зайняла ЗОШ №4, третє ― ЗОШ №3.

2

У міському етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») взяли участь 12 козацьких роїв, які змагались на дистанції «Смуга перешкод». Перше місце зайняла команда ЗОШ №11, друге ― ЗОШ №14, третє ― ЗОШ №9.

87

«Підготовка та проведення зазначених заходів здійснювалась Станцією юних туристів міста Умань. Дієву допомогу у суддівстві дистанцій та конкурсів надали студенти кафедри географії та методики її навчання Уманського державного педагогічного університету на чолі з її завідувачем Оксаною Браславською», ― зазначили у відділ освіти Уманської міської ради.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати