сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відновили безперебійне водопостачання по всіх мікрорайонах міста

  • П'ятниця, 28 вересня 2018, 12:03

02122859-Gryaznaya-vodaВранці 19 вересня переважна більшість мікрорайонів міста Умань залишилася без води через припинення електропостачання на каналізаційній насосній станції «Челюскіна». Причиною відключення електроенергії стала заборгованість КП «Уманьводоканал» перед ПАТ «Черкасиобленерго».

На проблему відключення електропостачання на КП «Уманьводоканал», що призвела до відсутності води по місту, відреагував народний депутат України Антон Яценко.

«На жаль, Уманська міська та Черкаська обласна ради не могли вирішити це питання. Тому, як народний депутат, втрутився у цю критичну ситуацію», ― зазначив Антон Яценко на своїй сторінці у Facebook.

26 вересня народний депутат ініціював проведення робочої наради за участі керівництва Уманської міської ради та голови правління ПАТ «Черкасиобленерго» Олега Самчука.

За результатами зустрічі «Черкасиобленерго» погодилося зменшити суми щомісячних платежів погашення заборгованості для «Уманьводоканалу» та відновити електропостачання для підприємства.

42619347 2065043323808577 574157850968850432 n

«Радий, що наразі відновлено водопостачання по всіх мікрорайонах Умані. Триматиму ситуацію під контролем!», ― написав Антон Яценко у Facebook.

Нагадаємо, що за ініціативи Антона Яценка у 2013 році в місті Умань було вирішено проблему цілодобового водопостачання.

Також нещодавно за підтримки народного депутата у селі Велика Севастянівка Христинівського району завершилося будівництво другої черги водогону. У рамках проекту було вирішено проблему водопостачання на 15 вулицях населеного пункту. Крім того, у Великій Севастянівці було побудовано дві нові свердловини на воду.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати