Уманський тенісний клуб «Тайфун» переміг на Всеукраїнському турнірі

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський тенісний клуб «Тайфун» переміг на Всеукраїнському турнірі

  • Субота, 22 вересня 2018, 09:30

5643aaf2b8ac8dc84da55c734891c6cb15-16 вересня у спортивній залі Уманського національного університету садівництва проходив 23-й традиційний Всеукраїнський турнір з настільного тенісу «Софіївка – 2018».

Участь у Всеукраїнському турнірі з тенісу брали спортсмени з різних міст України: Одеса, Київ, Вінниця, Кропивницький, Красилів, Хмільник, Криве Озеро, Ізмаїл, Біла Церква, Сміла, Умань, с. Собківка та с. Іванівка Уманського району та ін.

8fad12caae8db5cb1eb4a9fede580c6a

Цього року на змагання приїхала рекордна кількість учасників ― 140 спортсменів віком від 6 до 70 років.

«Така велика кількість учасників змагань зумовлена тим, що розпочався новий сезон з настільного тенісу», ― зазначається на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

5643aaf2b8ac8dc84da55c734891c6cb

Перемогу на Всеукраїнському турнірі з настільного тенісу здобула команда тенісного клубу «Тайфун» міста Умань.

Чемпіони та призери турніру:

Дівчата

2009 р. н. і старші:

І місце ― Софія Пазенко (м. Сміла)

ІІ місце ― Єлизавета Загоруйко (м. Умань)

a312cde33d46e8edaea18c76d6ea7884

2007 - 2008 р. н.:

І місце ― Наталія Паламарчук (м. Одеса)

ІІ місце ― Альона Аркуша (м. Умань)

ІІІ місце ― Ольга Зарубіна (м. Вознесенськ)

deaf0b3ed8cc3266f068b1918ab7eaa9

2005 - 2006 р. н.:

І місце ― Ірина Шинкарьова (м. Одеса)

ІІ місце ― Діана Нагребецька (м. Красилів)

ІІІ місце ― Поліна Сігабатуліна (м. Ізмаїл)

218eafa52e85dc946b25375d3b7934a2

Юнаки

2009 р. н. і старші:

І місце ― Мирон Брикульський (м. Одеса)

ІІ місце ― Іван Гульчук (м. Хмільник)

ІІІ місце ― Давид Ткачов (м. Смолино)

c7a698bfee298d1c56d245fa547eec69

2007-2008 р. н.:

І місце ― Святослав Кочмар (м. Умань)

ІІ місце ― Артем Ромащин (м. Умань)

ІІІ місце ― Ярослав Чмихаленко (м. Одеса)

7b53e9b1b481cb996d43aadc2968bb3b

2005-2006 р. н.:

І місце ― Філіп Колойденко (м. Одеса)

ІІ місце ― Ярослав Карапузов (м. Ізмаїл)

ІІІ місце ― Антон Хоменко (м. Умань)

c9acfef93c66c557e2850786c0d2f589

2004 р. н. і молодші:

І місце ― В’ячеслав Дяченко (м. Кропивницький)

ІІ місце ― Володимир Чорнобаб (м. Умань)

ІІІ місце ― Іван Омельчук (м. Умань)

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати