Уманчанин Євген Овсянніков вдруге став чемпіоном України з боксу

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

• Понеділок, 10 вересня 2018, 09:05

41239102 1056851527807882 2414038479555002368 o8 вересня у місті Маріуполь завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років 50-го «Меморіалу Макара Мазая». За результатами змагань уманський боксер Євген Овсянніков зайняв перше місце у своїй ваговій категорії.

Усього на ринг виходило понад 150 спортсменів 1997-2000 років народження з 22 областей України та міста Київ.

41392502 1741866025881801 6100232214757244928 n

На чемпіонаті визначали кращих боксерів у десяти вагових категоріях.

Про перемогу Євгена Овсяннікова на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив президент Федерації боксу Черкаської області та координатор Наглядової ради при Федерації боксу України Сергій Тищенко.

41349416 288331798430277 9024956376119508992 n

«Уманчанин Євген Овсянніков вдруге поспіль став переможцем чемпіонату України з боксу серед чоловіків до 22 років, який сьогодні фінішував в Маріуполі! Тим самим Євген відмінно привітав свого наставника Віктора Петриченка із Днем народження. Вітаю із цим успіхом Женя та його наставника! Ми вкотре показали всій Україні, що Черкаська область є справжнім боксерським серцем нашої держави», ― написав Сергій Тищенко.

41351734 288331811763609 7085787025751670784 n

Нагадаємо, що навесні цього року Євгена Овсяннікова  прооперували після важкої травми, яку він отримав у поєдинку проти спортсмена з Казахстану. Крім того, нещодавно уманський боксер отримав звання майстра спорту міжнародного класу.

41408183 288331808430276 8469745700362518528 n

Довідково.

«Меморіал Макара Мазая» є найстарішим боксерським турніром в Україні, який проводиться у Маріуполі щорічно. Змагання виявляють молоді таланти з 1967 року. Зокрема, саме тут у дорослому боксі дебютував Володимир Кличко.