сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані понад 1400 старшокласників пройшли професійну діагностику

  • Понеділок, 03 вересня 2018, 09:43

03 prof2З початку 2018 року Уманський міський центр зайнятості провів 38 профорієнтаційних інтерактивів для старшокласників. Оцінку інтересів, особистісних якостей та здібностей пройшов 1441 учень випускних класів загальноосвітніх шкіл міста.

Кваліфіковані фахівці з профорієнтації розповіли учням випускних класів про ситуацію на ринку праці та затребувані професії.

Про це йдеться на сайті Уманського міського центру зайнятості.

03 prof

Центр зайнятості міста Умань працює не лише зі школярами, а й зі студентами. Зокрема, молодь інформують про ситуацію на ринку праці, послуги служби зайнятості, перспективи працевлаштування за обраною спеціальністю, методи пошуку роботи, джерела вакансій, наслідки «тіньової» зайнятості та переваги легального працевлаштування.

Студентів також навчають презентувати себе роботодавцю на співбесіді чи під час телефонної розмови та складати резюме.

За словами Алли Крупської, начальника відділу активної підтримки безробітних, фахівці Уманського міського центру зайнятості постійно удосконалюють форми та методи профорієнтаційної роботи.

03 prof2

«Якщо молода людина вагається і роздумує, якій саме професії надати перевагу, чи не має уявлення, де працювати після отримання диплому, ― то вона завжди може звернутися до служби зайнятості за допомогою. Старшокласникам допоможемо обрати професію, яка відповідає їх здібностям і нахилам та має попит у роботодавців, а студентам  знайти підходящу роботу та побудувати успішну кар’єру», ― зазначив Степан Фащевський, директор Уманського міського центру зайнятості.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати