сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманський педуніверситет відзвітував про стан гуртожитків ― ФОТО

  • Середа, 22 серпня 2018, 10:22

85 bigПеред початком нового навчального року Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відзвітував про стан приміщень обох гуртожитків до поселення студентів.

Адміністрація університету мала за мету створити в гуртожитках більш комфортні умови для навчання та відпочинку студентів, а також для занять улюбленими справами (спорт, художня самодіяльність, хобі).

2 1

1 1

«За кошти університету придбано значну кількість нових меблів для покращення побуту студентів, щоб ті почувалися у нових для себе умовах, як удома. Закуплено шафи, тумби, полички, столи, стільці та ліжка й матраци для них», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

12

11

Для самостійного навчання студентів було облаштовано Wi-Fi зону та читальний зал. Також у гуртожитках є перукарня, пральня, переобладнані душові, туалети, місця для миття рук, кімнати для приготування їжі та різноманітний інвентар.

10

9

До обох гуртожитків УДПУ нещодавно було прокладено нову теплотрасу із застосуванням попередньо ізольованих труб. Крім того, було встановлено вузол регулювання споживання теплової енергії.

8

5\

3

Також було відремонтовано під’їздні дороги до гуртожитків. У планах ― капітальні ремонти фасаду гуртожитків одночасно з їх утепленням.

7

6

13

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати