Бруд та антисанітарія: в місті Умань перестали вивозити сміття

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Бруд та антисанітарія: в місті Умань перестали вивозити сміття

  • Середа, 15 серпня 2018, 16:23

46У місті Умань виникла складна ситуація із вивезенням побутових відходів. Жителі міста скаржаться, що сміттєві баки переповнені вже кілька днів. Через це біля житлових будинків стоїть сморід, а помиї витікають зі смітників під ноги пішоходам.

На критичну ситуацію з вивезенням сміття в Умані відреагував народний депутат України Антон Яценко. Він закликав Уманську міську раду нарешті почати виконувати свої прямі обов’язки та терміново вжити всі необхідні заходи для приведення міста у порядок.

«До мене надходять масові звернення від жителів Умані з проханням допомогти з вирішенням проблеми невивезення сміття. У місті наразі панує антисанітарія, що є вкрай небезпечно для місцевих жителів. Тому цей безлад треба негайно припинити», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Антон Яценко зазначив, що триматиме питання невивезення сміття під контролем. Парламентар наголосив, що міська влада та комунальні служби Умані надалі повинні працювати злагоджено для уникнення подібних жахливих ситуацій.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати