сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські студенти відвідали Центр культури вина ― ФОТО

  • Понеділок, 13 серпня 2018, 10:26

7Одним з етапів фахової комплексної практики студентів природничо-географічного факультету Уманського державного педагогічного університету стала екскурсія до Центру культури виноробства Шабо.

Центр культури вина Шабо знаходиться у селі Шабо Білгород-Дністровського району Одеської області. Вирощувати виноград тут почали ще з ХХІІ століття.

00

Насичена програма екскурсії збагатила студентів УДПУ цікавою інформацією з історії виноробства, познайомила з сучасними технологіями виробництва вин, подарувала незабутні враження та емоції.

2

«Студенти мали змогу відвідати "Королівський підвал", у якому у свій час побували Олександр Пушкін і румунський король Карол; Хересний підвал, де в дубових бочках "дорослішає" сухий херес; гігантські підземні сховища на глибині п'яти і дев'яти метрів під землею; Коньячний двір з дубовими бочками для витримки благородних коньячних спиртів; Шампанський будинок для виробництва шампанського класичним методом; сучасний цех холодного розливу, обладнання якого гарантує стерильність бутилювання і збереження природних властивостей вина; музейний лабіринт з його древніми міфами про вино», ― повідомили у прес-центрі УДПУ.

3 1

4

5

6

7

8

9

10

11

12

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати