В Умані відбулося урочисте відкриття дорожньої патрульної поліції

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відбулося урочисте відкриття дорожньої патрульної поліції

  • П'ятниця, 10 серпня 2018, 18:21

patrulnapolitsiya iz 334x250

 

9 серпня відбулося урочисте відкриття дорожньої патрульної поліції, яка обслуговуватиме не тільки місто Умань а й Уманський район.

Тридцять підготовлених статних молодих людей, які і виконуватимуть цю роботу, вишикувалися біля посту поліції на 210-му кілометрі автодороги державного значення Київ-Одеса М-05.

 

 

 

 

 

На відкритті були присутні керівники області та району, а також заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич, заступник начальника ДПП Олексій Білошицький, керівництво патрульних Черкас та лідер фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді, помічник народного депутата України Антона Яценка  Ірина Плетньова.

 

Сам народний депутат не зміг бути присутнім, про що написав на своїй сторінці в мережі Фейсбук:

 

"На жаль, не зміг бути присутнім. Від мого імені виступила лідер фракції партії «Відродження» в Уманській міській раді Ірина Плетньова

 

Дякую міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову та Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що відреагували на моє звернення та звернення голови Уманської районної державної адміністрації Євгенія Данченко з проханням посприяти у вирішенні питання формування відділу дорожньої поліції на Уманщині. Це значно покращить життя та правопорядок у місті Умань та Уманському районі» - зазначив парламентар.

 

Відкриття патрульної поліції має величезне значення як для жителів Уманщини, так і загалом країни, адже на території району перетинаються міжнародні автошляхи, де особливо пожвавлений дорожньо-транспортний рух.

 

До речі, набір до патрульної поліції на Уманщині триває. Було повідомлено, що загальна комплектація дорожніх правоохоронців має становити 160 осіб, тому кожний, хто бажає стати на захист закону і справедливості, має змогу себе реалізувати.

 

 

Нагадаю, що раніше Антону Яценко вдалося вирішити ще одну важливу проблему, а саме створення туристичної поліції у місті Умань.

 

На даному етапі розвитку Умані, як туристичного міста, чисельність туристів швидко зростає – і це дуже добре. Питання підтримування правопорядку у осередках туристичних надбань, таких як: могила Раббі Нахмана, комплексу фонтанів «Перлина кохання» та Дендрологічного парку «Софіївка» буде вирішена . Відкриється поліцейська станція з метою обслуговування території паломництва хасидів та зони дендропарку «Софіївка».

 

На сьогодні з метою забезпечення правопорядку біля могили Раббі Нахмана працівники поліції постійно несуть службу.

 

 

 

 

 

МВС - відповідь - патрульна поліція 1 - 22.06.2018

 

МВС - відповідь - патрульна поліція 2 - 22.06.2018

поліція-Аваков0001

поліція-Аваков0002

поліція-Гройсман0001

поліція-Гройсман0002

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати