сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські студенти оздоровилися та відпочили в Карпатах

  • Неділя, 05 серпня 2018, 23:24

72078Улітку, студенти І-го курсу природничо-географічного факультету УДПУ імені Павла Тичини за фінансової підтримки профкому університету (голова Валентин Хитрук) були оздоровлені в Українських Карпатах на території Національного природного парку “Синевир” (с. Колочава Міжгірський район Закарпатська область).

Як стверджують лікарі, активний відпочинок на природі корисний для молоді, яка “засиділась” за комп’ютерами, планшетами і в бібліотеках.

Під час перебування в Українських Карпатах майбутні вчителі-географи насолоджувалися шумом лісу і співом птахів, дихали чистим повітрям, вживали природну мінеральну воду, готували просту поживну їжу, милувалися гірськими краєвидами.

Збагатилися майбутні географи і в історико-культурному відношенні – відвідали низку видатних місць: музей “Старе Село”, музейний комплекс “Лінія Арпада”, церкви, діючі монастирі і т.п., де знайомилися із життям та побутом місцевих жителів у різні часи. Юнаки та дівчата поринули у інше історико-культурне середовище, розширили свої знання про рідну Україну.

У ритмі сучасного бурхливого студентського життя таке оздоровлення дозволяє зняти нервове напруження, що накопичилося під час навчального процесу, та оздоровити молодий організм. Усім відомий з дитинства вислів: “Сонце, повітря і вода – наші найкращі друзі” і донині вельми актуальний.

Оздоровлення у чарівному “Синевирі” залишило по собі незабутні враження.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати