сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Зв’язок 4.5G від lifecell вже в Умані!

  • Четвер, 26 липня 2018, 17:26

PA25189 5

28 липня на вул. Небесної Сотні, 7 з 12:00 до 20:00 всі бажаючі жителі та гості міста зможуть прийняти участь в промо-акції та випробувати 4.5G від lifecell. А також, отримати унікальні спеціальні пропозиції: 45 гБ інтернет-трафіку у подарунок на 7 днів, 3 місяці безкоштовного користування музичним додатком fizy та 50 ГБ хмарного сховища lifebox на такий самий термін.

 

 

Усі відвідувачі матимуть можливість відчути й інші переваги від лідера нового покоління Інтернету 4.5G, побачити приклади цифрового майбутнього, придбати USIM-карту або замінити свою стару SIM-карту lifecell.

4.5G від lifecell - це якісний стрибок у розвитку цієї мережі. Новий стандарт Інтернету четвертого покоління в технології LTEAdvancedPro дозволяє об’єднувати різні діапазони частот (наприклад 2 600 МГц і 1 800 МГц) в один канал для зв’язку. Завдяки цьому забезпечується більша швидкість мобільного Інтернету. 4.5G вже доступний для жителів 1 тис. населених пунктів України і стає альтернативою домашньому Інтернету.

DJI 004

 

Абоненти lifecell вже можуть отримати швидкісний мобільний Інтернет, який забезпечить зручне користування Інтернетом. Вища швидкість передачі даних – це не єдина перевага, котру відчують жителі Умані. lifecell відкриває доступ до користування найкращими діджитал- та фінансовими сервісами. Завдяки 4.5 G поштовх до розвитку отримають такі сервіси як IoT, SmartCity, M2M, m-Health, e-Government, «розумний» будинок та інші.

Для того, аби скористатися всіма перевагами 4.5G необхідно мати SIM-карту з підтримкою стандарту 4G/LTE (USIM-карта) та смартфон з підтримкою 4G/LTE. Перевірити готовність смартфону та SIM-карти, можна кількома способами: набравши комбінаіцю *455#, зателефонувавши оператору контакт-центру lifecell за номером 5433 (безкоштовно), у мобільному додатку «Mylifecell» або на сайті https://4g.lifecell.ua.

Картка USIM не тільки підтримує стандарт 4G (LTE), але й має ще декілька переваг, зокрема більш високий ступінь безпеки та збільшений обсяг пам’яті. В адресній книзі USIM можна зберігати до 500 контактів з розширеними даними. Для зручності абонентів lifecell не встановлює окрему вартість трафіку 4.5G. Трафік 4.5G тарифікується за такими самими цінами, як і 3G+. Обрати якою технологією користуватися абоненти можутьсамостійно: в налаштуваннях смартфону.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати