В Україні прийняли законопроекти щодо зменшення податків на «євробляхи»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Україні прийняли законопроекти щодо зменшення податків на «євробляхи»

  • Субота, 14 липня 2018, 12:50

EVRПонад п’ять тисяч власників автомобілів з єврономерами упродовж двох днів мітингували під Кабміном та Верховною Радою. Вони вимагали прийняти закони, які забезпечать доступне розмитнення автомобілів і знижені податкові платежі при ввезенні іномарок в Україну.

Учасники акції протесту заблокували виходи з Верховної Ради. Більшість депутатів намагалася втекти, щоб уникнути відповідей на проблемні запитання. Поспілкувався з мітингувальниками народний депутат України Антон Яценко. Він підтримав їх позицію та порушив проблему по «євробляхах» під час свого виступу з трибуни на годині запитань до Уряду.

Після виступу Антона Яценка щодо цієї проблеми законопроекти про «євробляхи» були поставлені на голосування та прийняті за основу в першому читанні. Зокрема, законопроекти №8487 від 15.06.2018, №8487-1 від 27.06.2018 та №8488 від 15.06.2018, №8488-1 від 03.07.2018.

«Вважаю, що спільно з колегами-депутатами ми зробили добру справу для багатьох людей! Адже вони зможуть купувати іноземні автомобілі та розмитнювати їх за зниженими ставками», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Народний депутат підкреслив, що він продовжить працювати та наполягати на тому, щоб вже у вересні законопроекти по так званих «євробляхах» були прийняті в другому читанні та в цілому для остаточного вирішення проблеми.

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати