сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські студенти потрапили у Всеукраїнську програму розвитку лідерського потенціалу

  • Середа, 11 липня 2018, 12:22

34345-6 липня представники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини взяли участь у другому навчальному модулі програми розвитку лідерського потенціалу університетів України.

До програми розвитку лідерського потенціалу потрапила магістрантка факультету іноземних мов Лілія Огородник та провідний фахівець відділу наукових досліджень, інновацій та міжнародного співробітництва Богдан Семчук. Про це йдеться у повідомленні прес-центру УДПУ.

unnamed-2

«Під час заходу молоді лідери обговорили низку актуальних питань, пов’язаних із реформами та інноваціями в освіті, їх реалізацією і втіленням на практиці. Сподіваємося, що отриманий досвід учасників принесе успіх у їх подальшому кар’єрному розвитку і буде застосовуватися на практиці», ― зазначили у прес-центрі.

unnamed-3

Довідково.

У 2018 році Уманський державний педагогічний університет за результатами конкурсного відбору став учасником третього циклу «Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України», що проводиться Британською Радою в Україні в партнерстві з Інститутом вищої освіти НАПН України, Фундацією лідерства у вищій освіті (Велика Британія) та реалізується за підтримки Міністерства освіти та науки України.

unnamed-4

unnamed-5

000

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати