Молоді вчені з Умані стали стипендіатами Кабінету Міністрів України

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Молоді вчені з Умані стали стипендіатами Кабінету Міністрів України

  • П'ятниця, 06 липня 2018, 09:24

00 1Науково-педагогічні працівники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Оксана Кравченко та Ольга Чирва стали стипендіатами Кабінету міністрів України.

Доктор педагогічних наук, професор, декан факультету соціальної та психологічної освіти Оксана Кравченко та доктор економічних наук, професор, директор Навчально-наукового інституту економіки та бізнес-освіти Ольга Чирва відтепер отримуватимуть стипендію для молодих вчених. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

1

Нарахування стипендій здійснюватиметься згідно з постановою президії Комітету з державних премій України в галузі науки і техніки від 23 травня 2018 року №3 «Про призначення стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених».

2

«Вітаємо молодих професорів із гідною оцінкою їхньої наукової діяльності та значного особистого внеску в розвиток вітчизняної освіти та науки! Бажаємо Оксані Олексіївні та Ользі Григорівні подальшого професійного росту, невичерпної енергії та досягнення ще вагоміших результатів у розробленні важливих наукових проблем», ― зазначається на сайті УДПУ.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати