Уманські школярі безкоштовно відпочили у літньому таборі в Литві

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські школярі безкоштовно відпочили у літньому таборі в Литві

  • Понеділок, 02 липня 2018, 12:12

DSC00991З 18 по 23 червня 12 дітей пільгових категорій, у тому числі з родин учасників АТО, внутрішньопереміщених та малозабезпечених сімей, а також обдаровані діти, оздоровлювалися у літньому таборі «Supermen 2018» у Литві.

Уманські школярі з двома супроводжуючими поїхали до Литви на запрошення мера самоуправління міста-побратима Радвілішкіс Антанаса Чепононіса.

45

Це вже шостий рік поспіль, як між містами Умань і Радвілішським районом (Литва) триває подібна співпраця у рамках підписаної угоди про побратимство.

DSC01098

Програма перебування уманських школярів у Литві була насиченою та цікавою. Діти відвідали сейм Литовської республіки та побували у Вільнюсі.

DSC00681

Крім того, школярі подорожували на Балтійське море до курортного міста Паланга. Там вони побували на екскурсії в костелі Вознесіння Діви Марії.

DSC00756

Незабутні враження у маленьких уманчан також залишила подорож до парку Європи, який знаходиться у 19 кілометрах від центру Вільнюса. В експозиції парку ― близько 100 скульптур, створених всесвітньо відомими авторами.

DSC00933

«Перебуваючи в таборі, діти з України на рівні з дітьми з Литви брали участь в різноманітних заходах, квестах, змаганнях. Наші діти навчилися підкорювати річку на байдарках та долати перешкоди канатної дороги, відвідали уроки йоги та оволоділи майстерністю стрільби із лука», ― зазначили в Управлінні праці та соціального захисту населення Уманської міської ради.

DSC01067

DSC00991

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати