сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські студенти відвідали передові підприємства Донеччини

  • П'ятниця, 22 червня 2018, 16:24

65434З 13 по 16 червня студенти та викладачі Уманського національного університету садівництва відвідували передові підприємства харчової промисловості Донецької області.

Поїздка делегації студентів та викладачів стала можливою завдяки підтримці Благодійного Фонду Бориса Колеснікова, зазначили у прес-центрі Уманського НУС.

11

Першим підприємством, яке відвідали студенти, став комплекс «АПК-Інвест». Ключовими напрямками бізнесу цієї компанії є насінництво, рослинництво, виробництво комбікормів, елеваторні послуги, тваринництво, м'ясопереробка, рітейл (мережа «М'ясна весна»).

22

Екскурсія розпочалася з відвідування комбікормового заводу підприємства. Студенти та викладачі побачили виробничі ємності для зберігання і переробки зернових, дізналися про те, які культури вирощуються для годівлі тварин, з чого виробляється комбікорм. Познайомилися з технологією сушіння, очищення і зберігання зерна.

33

Після цього делегація Уманського НУС відвідала м'ясокомбінат «АПК-Інвест». Там студенти та викладачі ознайомилися з принципами роботи, ринками збуту та технологіями виробництва м'яса, ковбас та інших субпродуктів.

55

Другий день представники Уманського НУС розпочали з екскурсії на ПрАТ «Артвайнері». Це підприємство є найбільшим у Східній Європі з виробництва ігристих вин класичним пляшковим методом. Увесь цикл виробництва розташований на глибині понад 72 м у підземних гіпсових тунелях.

44

Під час екскурсії студенти та викладачі мали унікальну можливість долучитися до тонкощів створення «вина королів» та познайомитися з класичною технологією шампанізації.

77

Останньою локацією, яку відвідала уманська делегація, стала кондитерська фабрика «ВО "КОНТІ"». Там студентів та викладачів познайомили із процесом виробництва відомих брендів кондитерської промисловості: десертів з різними смаковими наповнювачами «Бонжур», вафельних цукерок «Джек» та печива-сендвіч «Супер-Контік».

88

97

99

122

654

65434

654323

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати