Уманський веслувальник виборов два «золота» на Чемпіонаті України

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

• Неділя, 17 червня 2018, 12:47

34Студент факультету фізичного виховання Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Валерій Рябов здобув два перших місця на Чемпіонаті України з веслувального марафону на байдарках і каное.

Змагання були присвячені пам'яті воїна-спортсмена Ігоря Присяжнюка. Про це йдеться у прес-центрі УДПУ.

00

За результатами змагань в одиночному заїзді серед чоловіків до 23 років на дистанції 26 км та в заїзді «двійок» серед чоловіків на дистанції 32 км Валерій Рябов здобув перші місця.

img-20180602-152350

«Попри високий представницький рівень турніру (учасниками змаганнях у Вінниці стали 158 веслувальників трьох вікових груп, які представляли 21 область і міста України) наш студент зумів досягнути високих показників», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.