сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані затримали вбивцю з Російської Федерації

  • Понеділок, 11 червня 2018, 10:33

presooУ місті Умань затримали 36-річного росіянина, який розшукується компетентними органами Російської Федерації за умисне вбивство. Тимчасовий арешт чоловіка провели на підставі перебування останнього у міжнародному розшуку. На громадянина Російської Федерації чекає екстрадиція.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, правопорушення, в якому обвинувачується росіянин, за законодавством України кваліфікується за ч. 1 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України та є екстрадиційним, оскільки передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк не менше 1 року.

«У відповідності до вимог статті 583 КПК України до затриманої особи, яка вчинила злочин за межами України, застосовується тимчасовий арешт до сорока діб або інший встановлений відповідним міжнародним договором України строк до надходження запиту про її видачу», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

8 червня ухвалою Уманського міськрайонного суду щодо затриманого громадянина Російської Федерації застосовано тимчасовий арешт строком на 40 діб.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати