сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Скандальний депутат-радикал Олег Баштан хоче «відмазатися» від відповідальності за бійку ― ВІДЕО

  • Неділя, 10 червня 2018, 18:47

555Депутат Черкаської обласної ради Олег Баштан намагається виправдатися за участь у бійці в Христинівці. За інформацією сайту umannews.in.ua, громадянська дружина народного обранця Олена Шевчук нещодавно об’явила себе постраждалою стороною. Жінка заявила, що інцидент був спланованим.

За словами Олени Шевчук, під час бійки їй зламали щелепу, що нібито підтверджено документально.

Проте на відео, знятому у приймальному відділенні Христинівської районної лікарні після інциденту, не помітно жодних ознак побиття. Олена Шевчук виглядає на диво веселою та енергійною, як для людини зі зламаною щелепою.

Варто зазначити, що Олег Баштан свого часу був членом медичної комісії у Христинівці та має зв’язки у медичних колах. Тож отримати потрібну довідку для депутата не проблема. Для з’ясування справжнього стану справ необхідне проведення незалежного медичного огляду.

Як зазначає сайт umannews.in.ua, експертиза виявила у крові Олени Шевчук алкоголь. Тобто на момент участі у бійці громадянська дружина Олега Баштана була у стані сп’яніння. Цим можна пояснити її неадекватну реакцію на камеру.

Проте це не виправдовує активну участь Олени Шевчук у бійці, адже у Кримінальному кодексі України чітко зазначено ― стан сп’яніння є обставиною, що обтяжує покарання за вчинений злочин.

Нагадаємо, що 8 червня близько 20:30 у центральному парку Христинівки відпочивала політична «еліта». Серед тих, хто розпивав алкогольні напої у громадському місці, був депутат Черкаської обласної ради, член депутатської фракції Радикальної Партії Олега Ляшка Олег Баштан.

Подружня пара місцевих жителів зробила зауваження порушникам громадського порядку, на що компанія відреагувала агресивно. На відео зафіксовано, що Олена Шевчук веде себе нахабно та кидається на постраждалу. У результаті бійки христинівчанин отримав множинні травми, а його дружина потрапила до реанімації.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати