Студенти з Умані перемогли у міжнародній олімпіаді з програмування

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студенти з Умані перемогли у міжнародній олімпіаді з програмування

  • Субота, 09 червня 2018, 09:53

1Команда факультету фізики, математики та інформатики Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини перемогла у командному турі 12-ї Міжнародної олімпіади з програмування на Кубок академіка Іллі Несторовича Векуа.

12-та Міжнародна олімпіада з програмування проходила 26-27 травня на базі закладів вищої освіти Одеси, Вінниці, Харкова та Ужгорода, а також паралельно в різних країнах світу. Про це йдеться на сайті УДПУ.

4

Участь в олімпіаді брали школярі, студенти, призери всеукраїнських студентських та шкільних олімпіад, професійні програмісти та аматори. Змагання відбувалися у двох турах ― особистому та командному.

2

Команда факультету фізики, математики та інформатики УДПУ «Батарейка» у складі Андрія Князєва, Миколи Кравченка та Валентина Майстренка на престижному турнірі посіла І місце серед педагогічних закладів вищої освіти.

00

«Вітаємо команду студентів та їхнього тренера, завідувача кафедри інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій, кандидата педагогічних наук Марію Медведєву із достойним результатом та бажаємо подальших наукових звершень!», ― зазначається на сайті УДПУ.

1

Організаторами Кубку Векуа є Міністерство спорту і молодіжних справ Грузії, Асоціація підтримки програмування (Грузія), Сухумський державний університет у Тбілісі, Грузинський технічний університет.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати