сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані для школярів організували активний літній відпочинок ― ФОТО

  • П'ятниця, 08 червня 2018, 15:02

15 idej-800x445У червні на школярів міста Умань чекає активне дозвілля. Для учнів молодших класів проводять відпочинкову зміну з дворазовим харчуванням. А на території спортивних майданчиків шкіл організовують спортивні ігри та змагання, гурткову роботу та флешмоби.

Щоденно дозвіллям охоплено понад 1200 уманських школярів. Про це йдеться на сайті відділу освіти Уманської міської ради.

Hrayemos1

Відпочинкова зміна для учнів 1-4 класів проводиться на базі Уманського навчально-виховного комплексу №17 «Загальноосвітня школа I-III ступенів – дошкільний навчальний заклад», навчально-виховного комплексу №1 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» та на базі навчально-виховного комплексу №24 «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітній навчальний заклад I ступеня» з 1 по 20 червня.

Hrayemos6

Дозвілля дітей на території спортивних майданчиків закладів загальної середньої освіти та навчально-виховних комплексів міста організовують з 9:00 до 12:00 у період з 1 по 20 червня.

Hrayemos5

«У кожному закладі розроблений та затверджений керівником план дозвілля, який розміщений на сайті закладу. Протягом перших днів літа діти взяли участь в іграх та розвагах на свіжому повітрі, спортивних змаганнях, гуртковій роботі, флешмобах. Щоденні плани дозвілля цікаві та різноманітні, враховані інтереси дітей», ― зазначається на сайті відділу освіти.

Hrayemos4

6 червня команда учнів ЗОШ №8 вдосконалювала навички гри в боулінг у розважально-спортивному комплексі «Амарант», а інші вивчали правила поведінки на воді та здобували навички з плавання в басейні «Аквазони».

Zmistovne-dozvillya-uchniv2

Вихованці НВК №17 у рамках Дня безпеки життєдіяльності та охорони здоров’я мали змогу побувати на екскурсії в пожежній частині міста. 

Zmistovne-dozvillya-uchniv4

Zmistovne-dozvillya-uchniv3

Hrayemos3

Hrayemos2

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати