сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Розшукують креативних та ініціативних: оголошено конкурс ідей для розвитку Уманщини

 • Четвер, 31 травня 2018, 15:13

56Благодійний фонд UmanTomorrow оголосив конкурс ідей розвитку Умані та Уманського району серед школярів та студентів. Участь у ньому можуть взяти студенти вищих навчальних закладів та учні середніх шкіл міста Умань.

 Про це йдеться на сайті благодійного фонду UmanTomorrow.

ПОЛОЖЕННЯ 

про проведення міського конкурсу ідей розвитку міста Умані та Уманського району серед студентів та учнів середніх шкіл м. Умань

І. Загальні положення

Міський Конкурс ідей розвитку міста Умані та Уманського району серед студентів та учнів середніх шкіл м. Умані (надалі ― Конкурс) проводиться з 16 травня до 16 жовтня 2018 року.

Конкурс проводиться з метою виявлення серед молоді групи лідерів, здатних нестандартно мислити та самостійно приймати рішення.

Конкурс спрямований на покращення екосистеми Умані і Уманського району, обмін досвідом та впровадження кращих ідей в розвиток інфраструктури регіону, як одного з пріоритетних напрямків в умовах сьогодення.

sofievskiy-park1

ІІ. Завдання конкурсу

Стимулювання молодіжної підприємницької ініціативи

Пошук, розробка та впровадження дієвих форм підготовки майбутніх кадрів, які працюватимуть у сфері гостинності та обслуговування в Умані і Уманському районі.

Створення бази проектів та ідей, які сприятимуть залученню інвестицій до регіону.

property times news uman

III. Учасники конкурсу

Учасниками Конкурсу є зацікавлені школярі та студенти, які навчаються у загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих навчальних закладах міста Умані та Уманського району у віці від 14 років. Участь у Конкурсі може бути як індивідуальна, так і командна.

87

ІV. Організатори

Організаторами Конкурсу є:

 • Благодійна організація «Благодійний фонд «Умань Тумороу»;
 • Всеукраїнська аграрна рада;
 • Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

Організатори формують експертну комісію (далі ― Комісія) Конкурсу, яка здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс та своїм рішенням визначає переможців, та затверджує її персональний склад. До складу Комісії входять представники організаторів Конкурсу, ЗМІ міста, науковці, експерти та фахівці у напрямку підприємництва та маркетингу.

Організатори Конкурсу мають право використовувати конкурсні  роботи під час підготовки та видання інформаційних матеріалів та в інших некомерційних цілях зі збереженням права інтелектуальної власності автора, а саме: розміщення конкурсної роботи на безоплатній основі в некомерційних цілях в мережі Інтернет, використання її у теле- і радіопередачах, на зовнішніх рекламних носіях, для трансляції у засобах масової інформації.

Детальна інформація про конкурс розміщена на сайті фонду (umanfund.site), на сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/UmanTomorrow/).

Довідкову інформацію можна отримати за телефонами: 095-043-2992, 096-401-2992 та за адресою: м. Умань, вул. Гонти, 3

original

V. Умови проведення Конкурсу та критерії оцінювання

Конкурс проводиться за 5-ма напрямками:

 • IT-технології і хай-тек
 • Розвиток сфери туризму
 • Розвиток сільського господарства
 • Розвиток громадсько-політичної сфери
 • Розвиток екологічної сфери

Для участі у Конкурсі необхідно підготувати презентацію ідеї щодо практичного розвитку та впровадження одного із запропонованих напрямків, що відповідає меті та завданням Конкурсу та в подальшому можуть використовуватися у місті Умань, у тому числі із залученням конкурсанта(-тів), що презентує(-ють) ідею.

Надсилаючи роботу на Конкурс, учасник/команда може користуватися наступним алгоритмом підготовки:

 • Формулювання ідеї (назва, формат тощо).
 • Мета (стисло, але максимально змістовно).
 • Напрямок, якому відповідає ідея.
 • Опис цільової аудиторії.
 • Короткий опис (стисло що саме буде зроблено, які заходи та форми роботи будуть використовуватися).
 • Результат впровадження/використання ідеї.
 • Демонстрація –фото, – відео, посилань на сторінки в мережі Інтернет, та інших матеріалів, що підтверджують досвід та ефективність реалізації ідеї в попередньому періоді.
 • Необхідні для реалізації ресурси, у тому числі наявні.
 • Простий кошторис: витрати/прибутки (якщо є).

Роботи надсилаються до БО «БФ «Умань Тумороу» в електронному вигляді за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Робота надсилається разом із заявою. Зразок заявки на участь у Конкурсі наведений у Додатку 1.

Подання Заявки на участь у Конкурсі відповідно до цього Положення означає повну згоду конкурсанта з умовами участі, порядком організації та проведення Конкурсу.

Критерії оцінювання:

 • дотримання умов проведення Конкурсу;
 • відповідність меті, завданням та напрямкам Конкурсу;
 • доступність, наглядність та практичність у впровадженні та використанні ідеї у м. Умань;
 • оригінальність ідеї.

Роботи, що не відповідають вимогам, до розгляду не беруться.

blog18 big

VI. Термін проведення Конкурсу та підсумки

Конкурс проводиться у два етапи.

На І етапі з 16 травня до 16 вересня 2018 року роботи надаються БО «БФ «Умань Тумороу» в електронному вигляді за адресою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

На ІІ етапі у період з 17 вересня до 16 жовтня 2018 року роботи опрацьовуються Комісією. Кращі з них обираються для включення у загальну збірку пропозицій комплексного розвитку міста Умань. Автори ідей увійдуть до спільноти слухачів курсів з підготовки лідерів міста, які в подальшому будуть активно залучені до розробки концепції розвитку міста Умані та Уманського району.

У період з 1 жовтня до 16 жовтня 2018 року організатори Конкурсу за його результатами забезпечують формування, розробку, виготовлення та розповсюдження збірки пропозицій комплексного розвитку міста Умані, в яку окрім обраних ідей (проектів, пропозицій, робіт) будуть включені координати авторів.

Окрім зазначених етапів 20 вересня 2018 року, у авторів ідей буде можливість здійснити публічний захист – презентацію своїх ідей, що включатиме рекламно-популяризаційну складову.

think-sally-e1448859806879-800x445

VII. Нагороди Конкурсу

Переможці кожної з номінацій отримають право на здійснення екскурсії до Києва з відвіданням Верховної Ради України.

Конкурсант, який посів 3-є місце, отримає можливість створення професійної презентації та розрахунку рентабельності проекту від провідної консалтингової компанії.

Конкурсант, який посів 2-е місце, отримає можливість створення професійної презентації та бізнес-плану проекту від провідної консалтингової компанії.

Конкурсант, який посів 1-е місце, отримає можливість створення професійної презентації та бізнес-плану проекту від провідної консалтингової компанії, а також включення проекту до інвестиційної пропозиції розвитку міста Умань.

ідея1

Додаток 1

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ

ПІБ учасника, назва установи, організації, колективу, ініціативної групи тощо (повністю)

Дата народження/рік заснування.

Назва учбового закладу, класу, курсу, відділення, факультету, тощо для робіт, поданих від фізичних осіб, ініціативних груп, що не представляють установу чи організацію.

Контактні дані: поштова адреса, місця проживання/реєстрації, email, контактні телефони (в т. ч. мобільний), посилання на сторінку в соціальних мережах.

Напрямок Конкурсу.

Назва конкурсної роботи.

Пояснення (анотація) до роботи.

З умовами Конкурсу ознайомлений(-а) та згоден(-а).

Як автор, не заперечую проти розміщення конкурсної роботи на безоплатній основі в некомерційних цілях в мережі Інтернет, використання її у теле- і радіопередачах, на зовнішніх рекламних носіях, для публікацій у друкованих виданнях та засобах масової інформації.

Відповідно до Закону України від 01 червня 2010 року № 2297-VI «Про захист персональних даних» даю згоду Оргкомітету Конкурсу використовувати надані мною персональні дані для складання та опублікування списків учасників Конкурсу, створення та відправки нагородних документів, розсилки конкурсних матеріалів, використання в друкованих презентаційних/методичних матеріалах Конкурсу, оформлення звітних документів, організації участі у виставках і соціальних рекламних кампаніях.

Дата                                                                                   Підпис

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати