сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані відсвяткували День туркменського килима

  • Середа, 30 травня 2018, 12:18

00 129 травня в Українсько-туркменському культурно-освітньому центрі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося засідання круглого столу, присвячене Дню туркменського килима.

Захід організували директор Українсько-туркменського культурно-освітнього центру УДПУ Олександр Лаврик, фахівець І категорії Наталія Жидкова та заступник декана з виховної роботи природничо-географічного факультету Андрій Максютов.

1 1

Як повідомили у прес-центрі УДПУ, під час круглого столу студенти з Туркменістану ознайомили українську молодь з історією виникнення державного туркменського свята та особливостями створення їхньої національної святині.

2

«Килими створюють в багатьох країнах, але Туркменістан став однією з небагатьох, де цей промисел прославився на весь світ. Туркменські килими ― це втілення душі, культури та мистецтва народу. Саме тому нація надає таке значення цим виробам», ― наголосили у прес-центрі УДПУ.

3

За словами студентів з Туркменістану, орнамент килимів може розповісти не лише про те, у якому регіоні був створений виріб, але й про те, яким майстром витканий. Кожен килим є унікальним. На туркменських килимах ручної роботи досі можна побачити відбиток історії, культури та релігії цієї країни.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати