На Уманщині побудують чотири сучасних медичних заклади

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На Уманщині побудують чотири сучасних медичних заклади

  • Понеділок, 28 травня 2018, 11:20

ice screenshot 20180328-100725-678x381В Уманському районі розширять мережу медичних закладів первинної ланки. Нові амбулаторії з’являться у селах Паланка, Ладижинка, Бабанка та Дмитрушки. Сільські голови вказаних населених пунктів підготують необхідну для будівництва документацію у максимально короткі строки.

23 травня під головуванням голови Уманської райдержадміністрації Євгенія Данченка відбулася нарада з сільськими головами сіл Паланка, Ладижинка, Бабанка і Дмитрушки. На ній обговорювали будівництво нових амбулаторій у зазначених населених пунктах.

6884741974e9768225790e76539eed5a

У Черкаській області всього заплановано побудувати 23 нових медичних заклади первинної ланки. Добився того, що 4 таких амбулаторії за всіма сучасними вимогами буде побудовано саме в Уманському районі народний депутат України Антон Яценко.

IMG 0537

Типові проекти на амбулаторії затверджені Кабінетом Міністрів України. В проект входить автомобіль, табель оснащення і будівля під ключ. Згідно з типовим проектом, у Паланці передбачено 4 вакансії лікаря, у Ладижинці ― 4, у Дмитрушках ― 2, у Бабанці ― 2. 

IMG 0534

«Радий, що вдалось вирішити питання будівництва 4-х медичних амбулаторій групової практики у селах Паланка, Дмитрушки, Ладижинка та селищі Бабанка Уманського району. Це значно покращить рівень надання первинної медико-санітарної допомоги», ― написав на своїй сторінці у соцмережі Facebook Антон Яценко.

IMG 0540

«Дякую Прем’єр-міністру України Володимиру Гройсману за те, що відреагував на моє звернення та допоміг у вирішенні цього важливого питання, а також Віце-прем'єр-міністру – Міністру регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадію Зубко, голові Черкаської обласної державної адміністрації Юрію Ткаченко, голові Черкаської облради Олександру Вельбівцю, голові Уманської РДА Євгенію Данченко за співпрацю над цим проектом», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Народний депутат наголосив, що продовжить й надалі працювати над розвитком медицини на окрузі.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати