сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

На злодію шапка горить?

  • Середа, 23 травня 2018, 16:14

ErcУ місті Умань встановлено особу, яка може підходити під опис ексгібіціоніста, що демонстрував свої статеві органи людям на одній з вулиць міста.

Цією особою виявився уманчанин Сергій Чайка, який не є політиком чи громадським діячем. В Умані він відомий всім як тамада розважальних заходів.

Найцікавіше те, що Сергій сам особисто відреагував на своїй сторінці у Facebook, опублікувавши відеозвернення. Він констатує, що видання «04744.info» у своїму матеріалі нібито вказали описовий портрет ексгібіціоніста, який збігається з портретом самого Чайки.

«…орієнтіровка була дана на мене. Чєловєк перекрашений, блондін…» - прокоментував пан Чайка.

Абсурдно вважати, що ми знали про те, що це Сергій Чайка і приписали йому звинувачення. Він сам визнав себе за описаним портретом. При цьому ніхто не вказував, що це саме він.

Зауважимо, що редакція сайту «04744.info» - незалежне видання, яке розміщує тільки правдиві матеріали, перевірені фактами. Публікуючи матеріал про ексгібіціоніста, ми не мали даних щодо особи, яка займалась ексгібіціонізмом в Умані.

Орієнтовний портрет ексгібіціоніста був складений виключно за словесним описом уманчан (попросили залишитись інкогніто), які були очевидцями розпусних дій збоченця.

У тому випадку, якщо ця людина вирішить звернутися до суду, то нехай звертається. Редакція «04744.info» готова відстояти честь і права у суді.

Наша редакція не переслідувала ціль поглумитися над кимось, а матеріал публікувався з метою встановлення особи ексгібіціоніста та припинення проявів ексгібіціонізму.

Для з`ясування істини та всіх обставин у справі, на всяк випадок, просимо вищезазначену особу триматись подалі від шкіл, дитсадків та дитячих місць відпочинку.

Маємо надію, що після публікації цього матеріалу подібних випадків вдасться уникнути.

 

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати