В Умані пройшов регіональний етап футбольного турніру «Кубок надій ФФУ ― майбутні чемпіонки»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані пройшов регіональний етап футбольного турніру «Кубок надій ФФУ ― майбутні чемпіонки»

  • Понеділок, 21 травня 2018, 10:02

футбол417-18 травня на стадіоні «Уманьферммаш» міста Умань відбувся регіональний етап турніру «Кубок надій ФФУ ― майбутні чемпіонки» серед дівчат 2005-2006 років народження.

В турнірі брали участь три збірні команди: з Черкаської, Кіровоградської та Вінницької областей. Команда з Полтавщини у відборі цьогоріч участь не приймала.

футбол2

За підсумками змагань були відібрані кращі гравці та сформована збірна Черкаського міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу.

футбол1

«До складу збірної увійшли 9 дівчат з міста Умань та 3 ― зі збірної команди Вінницької області. Проте всі діти отримали медалі та дипломи. Крім того, підприємство "УманьХліб" подарувало футболісткам солодощі ― торти та лимонад. Кожна дитина отримала позитивні емоції», ― зазначив у коментарі для сайту «04744.info» головний тренер Черкаського міжрегіонального центру розвитку дівочого футболу Юрій Деренюк.

футбол5

Довідково.

В період з 19 до 24 травня в місті Вишневе Київської області проходить фінальний етап змагань з футболу серед дівочих команд до 13 років ― «Кубок надій ФФУ ― Майбутні чемпіонки 2018», присячений фіналу жіночої Ліги Чемпіонів УЄФА, який 24 травня відбудеться в Києві.

Участь у змаганнях беруть футболістки 2005-2006 років народження з міжрегіональних центрів розвитку дівочого футболу: Миколаївського, Рівненського, Тернопільського, Черкаського, Харківського та Чернігівського. 

футбол6

футбол7

футбол9

футбол10

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати