сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Уманські студенти провели флешмоб у День вишиванки ― ФОТО, ВІДЕО

  • Субота, 19 травня 2018, 11:45

11417 травня, у День вишиванки студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Уманського національного університету садівництва та Уманського агротехнічного коледжу провели патріотичний флешмоб.

День вишиванки щороку відзначається у третій четвер травня. Всі охочі можуть долучитись до свята, вдягнувши вишиванку на роботу або навчання. На сьогодні географія свята охоплює понад 50 країн.

17 травня студенти та викладачі Уманського педуніверситету прийшли на навчання та роботу у вишиванках, чим засвідчили свою шану віковічній українській культурній традиції.

111

113

112

«Приємно, що з кожним роком усе більше і більше викладачів та студентів долучаються до цього свята, яке об’єднує усіх українців світу. Варто пам’ятати, що вишиванка  це наш генетичний код, якого більше не має жодна нація», ― зазначили у прес-центрі УДПУ.

115

116

117

Університетська спільнота Уманського НУС також долучилася до флешмобу, аби вкотре довести єдність з українцями всього світу та відчути на генетичному рівні приналежність до великого українського народу.

11

12

17

13

«Вишиванка для українців завжди мала сакральне значення, адже у кожному візерунку, у кожному хрестику, вишитому на полотні, зашифроване якесь послання, побажання та й навіть родова інформація людини, своєрідний "паспорт особи". Саме тому щорічно, у третій четвер травня, всі, хто відчуває приналежність до української нації, відзначають Всесвітній день вишиванки», ― зазначили у прес-службі УНУС.

18

16

14

Студенти та викладачі Уманського агротехнічного коледжу УНУС також підтримали світовий флешмоб. Вони не лише одягнули вишиванки, а й провели святковий концерт. Під час заходу відбулося дефіле викладачів навчального закладу в національному одязі.

«Пісні про українську сорочку, материнську любов, легенди про український народ, художні інтерпретації творчих студентів та працівників коледжу чарували своєю чуттєвістю. Вишиванки, рушники, ікони, серветки, картини, скатертини, представлені на виставці рукоділля, увібрали в себе любов до рідної землі і батьківської оселі та частинку душі майстринь-вишивальниць», ― зазначили у прес-службі агротехнічного коледжу.

1

2

3

4

5

6

7

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати