Прокуратура знову виявила порушення у виправних колоніях на Уманщині

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Прокуратура знову виявила порушення у виправних колоніях на Уманщині

  • П'ятниця, 18 травня 2018, 13:10

hqdefaultНещодавно Уманська місцева прокуратура перевірила дотримання вимог законодавства про охорону здоров’я в Уманській та Старобабанівській виправних колоніях. У обох державних установах було виявлено низку порушень.

Уманська місцева прокуратура перевіряла дотримання вимог Кримінально-виконавчого кодексу України та Закону України «Основи законодавства України про охорону здоров’я» щодо організації медичного обслуговування в’язнів, які страждають на тяжкі соматичні, інфекційні та соціально небезпечні захворювання.

Виявилось, що в обох виправних колоніях працює недостатня кількість лікарів. Через це засуджені не отримують належного медичного забезпечення.

Окрім цього, молодші спеціалісти з медичною освітою, які працюють у Старобабанівській виправній колонії, не проходили курси підвищення кваліфікації впродовж останніх 5 років.

Як повідомила Уманська місцева прокуратура, адміністрації обох державних установ не в повній мірі забезпечують організацію лікувально-профілактичної та санітарно-протиепідемічної роботи. Крім того, зафіксовано часткове недотримання необхідних медичних вимог для охорони здоров’я засуджених.

З метою усунення виявлених недоліків у діяльності службових осіб у виправних колоніях було внесено два акти прокурорського реагування.

Нагадаємо, що у березні під час перевірки в Уманській та Старобабанівській виправних колоніях Уманська місцева прокуратура виявила недотримання вимог законодавства про оплату праці.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати