Україна ― єдина країна в Європі, яка на 100% не фінансує дитячі хвороби

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Україна ― єдина країна в Європі, яка на 100% не фінансує дитячі хвороби

  • Середа, 16 травня 2018, 16:43

А-Я

Народний депутат України Антон Яценко продовжує боротись за збільшення державного фінансування на лікування важкохворих.

15 травня час виступу на пленарному засіданні Верховної Ради України Антон Яценко закликав народних депутатів підтримати та прийняти законопроект № 8294 від 19.04.2018 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту осіб, які доглядають за хворими дітьми», співавтором якого він є. Законопроект № 8294 було прийнято за основу в першому читанні та за скороченою процедурою підготовки до другого читання.

Цим законопроектом передбачено покращити соціальний захист осіб, які доглядають за дітьми, хворими на важкі захворювання (перинатальні ураження нервової системи, важкі вроджені вади розвитку, рідкісні орфанні захворювання, онкологічні, онкогематологічні захворювання, дитячий церебральний параліч, важкі психічні розлади, цукровий діабет I типу (інсулінозалежний), гострі або хронічні захворювання нирок IV ступеня, трансплантація органів тощо).

Народний депутат у своєму виступі зазначив: «Всі ці захворювання необхідно обовязково врахувати під час внесення змін до Державного бюджету та збільшити фінансування на лікування всіх важкохворих дітей. Адже здоров’я дітей ― найважливіше!».

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати