сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані нагородили переможців Міжнародної олімпіади з англійської мови

  • Субота, 05 травня 2018, 12:47

olimpiada8На початку лютого учні сьомих класів Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» та Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14 спільно з польськими однолітками брали участь у Міжнародній олімпіаді з англійської мови. Нещодавно було оголошено переможців серед уманських школярів.

3 травня на базі Уманського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 – колегіум» відбулася батьківська конференція «Сім’я та школа — два крила, що несуть дитину». Про це йдеться на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

olimpiada1

На заході був присутній директор школи №3 міста Гнєзно (Польща) Радослав Собков’як, начальник відділу освіти Оксана Мельник, викладачі факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, учні та педагоги Уманської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №14.

olimpiada2

Під час конференції відбулося нагородження учасників V Міжнародної олімпіади з англійської мови, у якій брали участь семикласники міст Умань та Гнєзно (Польща).

olimpiada3

«Міжнародна олімпіада доводить спільність інтересів дітей у Польщі та Україні, демонструє високий рівень зацікавленості вивченням англійської мови. Діти з великим інтересом та бажанням виконували завдання з аудіювання, читання та граматичний текст», — зазначається у повідомленні прес-служби виконавчого комітету.

olimpiada4

Олімпіада проводилася з метою розвитку позитивної конкуренції серед дітей, а також зміцнення дружби між польськими та українськими учнями.

olimpiada9

olimpiada8

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати