«Софіївку» відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ― ВІДЕО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Софіївку» відвідав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман ― ВІДЕО

  • Субота, 14 квітня 2018, 18:03

de2df791682f079f8397226a3ff38bc7 XLУ рамках офіційного візиту на Черкащину Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман відвідав Національний дендрологічний парк «Софіївка», пише сайт «Умань Медіа».

Для представників делегації організували екскурсію «Софіївкою», розповіли про історію та сьогодення парку, а також презентували проект реконструкції, на здійснення якої із державного бюджету України було виділено 75 млн грн.

Під час зустрічі народний депутат Антон Яценко вкотре подякував Премєр-міністру Володимиру Гройсману за підтримку поданих ним пропозицій на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об’єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка». Також парламентар відзначив співпрацю над цим проектом із Черкаською обласною державною адміністрацією в особі Юрія Ткаченка.

Нагадаємо, що у 2018 році буде розбудовано та розширено оглядові межі Софіївського парку. Проект, який реалізовує Антон Яценко, стане наймасштабнішим за останні 30 років існування дендропарку.

Реконструкція передбачає облаштування території площею 12 га вздовж річки Кам’янка. На вказаній ділянці буде розміщено Японський сад, пам’ятники, скульптури, малі архітектурні форми, тротуари, майданчики, алеї, пішохідний перехід з громадською вбиральнею та багато іншого.

Оновлена «Софіївка» підніме імідж України на міжнародній арені та суттєво збільшить кількість туристів до міста Умань. Дендропарк стане гордістю не лише Умані, Черкащини та України, а й навіть всієї Європи та світу.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати