сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

У мережі з’явилися унікальні фото Софіївського парку 1904 року

  • Понеділок, 02 квітня 2018, 16:14

3-ZyhKqwbiIПортал Тиждень.ua опублікував унікальну колекцію світлин за 1904 рік, які були зроблені в парку «Софіївка» на Черкащині. Раніше ці кадри не публікували.

 

Національний дендрологічний парк «Софіївка» в Умані без перебільшення є справжнім еталоном світового садово-паркового мистецтва. Так, щороку понад 500 тисяч туристів зі всього світу приїжджають, щоб помилуватися красою місцевого ландшафту.

 

Зазначимо, цьогоріч у дендропарку «Софіївка» буде розбудовано покинуту територію площею 12 гектарів. Це стало можливим завдяки тому, що до законопроекту №7000 від 15.09.2017 «Про Державний бюджет України на 2018 рік» у другому читанні Урядом враховані подані Антоном Яценком та депутатами партії «Відродження», пропозиції, а саме: на здійснення заходів з реконструкції та будівництва об’єктів на території Національного дендрологічного парку «Софіївка» виділено 75 млн грн.

 

Нагадаємо, «Софіївка» була створена в кінці 18 століття власником міста Умані, польським магнатом графом Станіславом Потоцьким. Граф був одружений з константинопольською куртизанкою грецького походження Софією, яку сучасники характеризували як жінку виняткової краси і чарівності. Граф Потоцький любив балувати дружину і в якийсь момент вирішив зробити їй подарунок на іменини. Так в Умані з’явився казкової краси дендрологічний парк.

 

4

 

3

 

7

 

9

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати