сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані оголосили конкурс соціальної відеореклами «Я люблю своє місто»

  • Понеділок, 02 квітня 2018, 10:52

resize big 2Кафедра маркетингу, менеджменту та управління бізнесом на базі Інституту економіки та бізнес-освіти Уманського державного педагогічного університету оголосила конкурс соціальної відеореклами «Я люблю своє місто».

Метою проведення конкурсу є виховання молоді через створення соціальної реклами, яка закріплює загальнолюдські цінності ― моральність, милосердя, дружелюбність, патріотизм, толерантність, почуття краси і гармонії. Про це йдеться у повідомленні прес-центру УДПУ.

Участь у конкурсі «Я люблю своє місто» можуть взяти усі охочі. Для цього потрібно зняти соціальний відеоролик на одну або декілька тем: «Я обираю чисте довкілля», «Мій вибір ― здоровий спосіб життя», «STOP насильству…», «Я обираю українське. Я обираю Україну», «Культура, ввічливість та милосердя ― мій вибір», «Я обираю якісну освіту в Україні».

Вимоги: формати mkv, mov, mpg4, avi, mp4; якість зображення ― HD або fullHD, 720р або 1080р; хронометраж ― до 1 хв.

Роботи на конкурс приймаються до 9 квітня 2018 року на електрону адресу кафедри маркетингу, менеджменту та управління бізнесом УДПУ: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (з поміткою: на конкурс соціальної реклами 2018).

Підведення підсумків конкурсу ― 17 квітня 2018 року.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати