top panarama
A+ A A-

В Умані пройшов півфінал проекту «Олімпійське схуднення» ― ФОТО

• Неділя, 01 квітня 2018, 13:59

олімп524 березня на базі фітнес-клубу «Олімп» в Умані пройшов другий етап проекту «Олімпійське схуднення», який спрямований на пропаганду здорового способу життя та максимальне схуднення учасників проекту в 100-денний термін. Під час заходу було визначено трьох учасників, які пройшли у фінал. Четверо півфіналістів покинули проект.

Щоб потрапити у фінал, учасники проходили зважування. За його результатами визначалося, хто показав найкращий прогрес. Враховувалася як вага учасника на момент зважування, так і його вага на початку проекту. Про це йдеться у повідомленні в офіційній групі проекту «Олімпійське схуднення» у соцмережі Facebook.

без имени-1

До фіналу проекту «Олімпійське схуднення» потрапили:

1) Оксана Марченко

2) Лариса Гуцал

3) Емма Дирдіна

75

Після зважування фіналісти взяли участь у змаганнях, в результаті яких переможець Лариса Гуцал отримала мінус 1 кг до фінального зважування. Емма Дирдіна, яка зайняла друге місце, отримала мінус 0,5 кг до фінального зважування.

олімп1

Проект «Олімпійське схуднення» стартував в Умані 16 грудня 2017 року і триватиме до 1 травня 2018 року.