сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Не виноватая я»: міська влада Умані виправдовується за масове отруєння дітей у дитсадку №30

  • Субота, 31 березня 2018, 17:40

45bec79dccd2522836fe1e4a96d39e4aНа хвилі обурення уманчан з приводу нещодавнього масового отруєння малюків у дитсадку №30 (вул. І. Гонти, 14А) Уманська міська влада вирішила виправдати власну бездіяльність. Те, що четверо дітей з однієї групи потрапили в лікарню з однаковим діагнозом, за словами очільників міста, не більше ніж прикра випадковість.

На сайті відділу освіти Уманської міської ради зазначається, що у дитячому садку №30 зафіксовано спалах інфекційного захворювання, збудником якого є ротавірус. Там же значиться ― у навчальному закладі відхилень за показниками безпеки не виявлено.

Проте на сайті Головного управління Держпродспоживслужби у Черкаській області чітко вказано ― у садочку №30 зафіксовано порушення санітарного законодавства. Це виявили під час лабораторних досліджень проб питної води, готових страв та змивів у санвузлах.

Тут варто згадати, що ротавірусна інфекція передається фекально-оральним шляхом ― через контакт із забрудненими руками, поверхнями та об'єктами.

Тобто те, що ротавірусна інфекція спричиняє у дітей важку, нерідко смертельну діарею, для уманської міської влади норма. Винуватцями в цій ситуації ніхто з чиновників себе не вважає. А на лікарняні ліжка, між іншим, потрапили трирічні та чотирирічні дітки.

Тут варто задуматися про компетентність очільників Умані.

Замість того, щоб негайно перевірити санітарні норми в усіх навчальних закладах міста, чиновники переконують уманчан, що чотири дитини з однієї групи дитсадка випадково одночасно захворіли на одну й ту саму інфекційну хворобу.

Як довго очільники міста будуть ігнорувати свої зобов’язання перед громадою? Чи готові уманчани й далі ризикувати здоров’ям своїх дітей? Питання залишається відкритим.

 

Статтю підготувала

журналіст Вероніка Вишинська

 

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати