В Умані бійці АТО презентували пісні, написані на передовій

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

В Умані бійці АТО презентували пісні, написані на передовій

  • Середа, 21 березня 2018, 09:30

ato117 березня в міському Будинку культури проходив ІІ Всеукраїнський фестиваль фронтових пісень «Пісні, народжені в АТО». Захід був присвячений воїнам, які виборюють волю та незалежність нашої держави на сході України, а також Дню українського добровольця.

Власну творчість уманчанам презентували 19 виконавців, більшість з яких писали свої пісні на передовій. Захід проходив за ініціативи Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом». Про це йдеться на сайті виконавчого комітету Уманської міської ради.

ato5

«Автори пісень — українські воїни та волонтери, які завітали на концерт з різних куточків України, а дехто — прямо з передової, бійці десантно-штурмових, механізованих, добровольчих бригад та батальйонів», — зазначається у повідомленні.

ato4

Учасники фестивалю отримали Почесні грамоти за героїзм та мужність, проявлені при захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України в районах проведення антитерористичної операції, військово-патріотичне виховання молоді та з нагоди Дня українського добровольця: 

Сергій Анатолійович Сердюк, учасник бойових дій на Сході України, член громадської організації «Уманський міськрайонний центр «До Перемоги»;

Олександр Євгенійович Пухальський, учасник бойових дій на Сході України, член громадської організації «Уманський центр «Допомога армії»;

Максим Юрійович Заярний, учасник бойових дій, член громадської організації «Ветерани та інваліди війни з-поміж учасників АТО «Булат».

ato6

Було оголошено Подяку членам Уманської міськрайонної волонтерської організації «Разом», бійцям-добровольцям, учасникам антитерористичної операції на Сході України:

Ковалю Олександру Васильовичу;

Петренку Михайлу Володимировичу.

ato3

Бійцям-добровольцям, учасникам антитерористичної операції на Сході України, учасникам бойових дій:

Кучеру Олексію Федоровичу;

Соколу Павлу Васильовичу;

Гончарику Валентину Григоровичу — члену громадської організації «Уманський центр «Допомога армії», учаснику антитерористичної операції на Сході України, учаснику бойових дій.

ato2

Генерал-майор Державної прикордонної служби України, повний кавалер ордена Богдана Хмельницького, керівник громадської організації «Музичний Батальйон» Валерій Суботін вручив учасникам фестивалю нагороди, медалі «Богдана Хмельницького» та «Гетьмана Івана Мазепи» за громадянську мужність, патріотизм, громадську активність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати