сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Геть московського попа!»: в Умані протестуватимуть проти діяльності церков Московського патріархату

  • Субота, 03 березня 2018, 14:16

177058d37bd26514b6d4a29f70f11f7514881669124 березня о 9.00 в Умані проходитиме акція протесту проти діяльності церков Української православної церкви Московського патріархату. Організатором заходу виступає молодіжна громадська організація «Моноліт». Активісти проводитимуть акцію за адресою вул. Небесної Сотні 35/2.

Організатори акції під назвою «Геть московського попа!» кажуть, що однією з причин проведення заходу є ситуація за участі священника Московського патріархату, яка нещодавно трапилася у Запоріжжі.

«Одною з причин акції протесту є ситуація у Запоріжжі, коли священик відмовився відспівати дворічну дитину, загиблу внаслідок нещасного випадку, а приводом цього було хрещення дитини в церкві Київського патріархату», — зазначили організатори.

За словами ініціаторів акції протесту, церкви УПЦ Московського патріархату є осередком розвитку сепаратизму на території України.

«Церковнослужителі заперечують факт війни на Сході та розповсюджують російську пропаганду, що загрожує не тільки збереженню територіальної цілісності нашої держави, а й загалом безпеці громадян. Акція має на меті привернути увагу влади та жителів Умані до руйнівної діяльності осередків Московського патріархату. Також ми вимагаємо їх повної ліквідації та зміну на конфесію Київського патріархату», — зазначили організатори акції протесту.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати