Декан історичного факультету Уманського педуніверситету презентував поетичну збірку

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Декан історичного факультету Уманського педуніверситету презентував поетичну збірку

  • Четвер, 01 березня 2018, 15:33

DSC 553321 лютого відбулася презентація поетичної збірки «Душа» кандидата філософських наук, професора кафедри суспільних дисциплін та декана історичного факультету Уманського державного педагогічного університету Анатолія Карасевича.

Презентація проходила в актовому залі УДПУ. Активну участь у заході брали студенти першого курсу історичного факультету. Серед запрошених були учасники АТО, а також майбутні абітурієнти. Почесними гостями стали матері загиблих на Сході воїнів-уманчан. Про це повідомила прес-служба УДПУ.

DSC 5383

«Свою п’яту збірку поезій "Душа" Анатолій Карасевич присвятив високим почуттям патріотизму, любові до Батьківщини, героїзму українських воїнів, подіям на Сході України, воїнам АТО, матерям, сини яких не повернулися з ненависної для всього українського народу війни», — зазначили у прес-службі УДПУ.

DSC 5450

За словами Анатолія Карасевича, у віршах він намагався донести до читачів своє бачення наболілих проблем. Він зауважив, що основою для збірки стали факти та документи, а також розповіді учасників основних конфліктів на Сході України.

DSC 5434

«Всі події, які відбуваються нині на Сході України, де воюють наші діти та внуки, нікого не можуть лишити байдужим. Вони визначають нашу позицію, змушують думати про майбутнє України. Ця жорстока війна проходить через серце і душу кожного українця», — додав Анатолій Карасевич.

DSC 5417

DSC 5383

DSC 5436

DSC 5518

DSC 5535

DSC 5560

DSC 5564

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати