сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Діагностичний центр у місті Умань перенесли в Уманську районну лікарню

  • Вівторок, 27 лютого 2018, 17:18

55555У місті Умань розширили Діагностичний центр. Для зручності громадян його було перенесено з вул. Європейська, 52 до Уманської центральної районної лікарні. Про це повідомила прес-служба народного депутата України Антона Яценка у соцмережі Facebook.

«Ультразвукове та офтальмологічне обладнання передано до Уманської центральної районної лікарні. Обстеження залишається БЕЗКОШТОВНИМ!», — зазначили у прес-службі парламентаря.

Відтепер офтальмологічне обстеження можна буде пройти у кабінеті № 224 (2 поверх), а ультразвукову діагностику — на 1 поверсі, в кабінеті № 132 Уманської центральної районної лікарні.

Адреса: м. Умань, вул. Білогрудівська, 2. Телефони: (097) 599-55-38; (096) 180-37-11.

Скористатись послугами Діагностичного центру можуть усі жителі Умані, а також Уманського, Христинівського, Монастирищенського і Тальнівського районів.

56

Нагадаємо, що нещодавно на базі Уманської Центральної районної лікарні було відкрито безкоштовний міжрайонний скринінговий центр «Здоров'я жінки». Відтепер жіноче населення зможе безкоштовно проходити там профілактичні огляди для діагностики онкологічних та інших серйозних захворювань на ранніх стадіях.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати