«Чем выше любовь, тем ниже поцелуи»

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

«Чем выше любовь, тем ниже поцелуи»

  • Субота, 24 лютого 2018, 14:59

150409110253 tariffs money gas 624x351 ukrafotoКохання — велика сила. Останнім часом міська влада просто наповал вразила жителів міста Умань своїми «подарунками». Мер міста Олександр Цебрій та його свита робили все можливе і неможливе аби здивувати та вивести уманчан з себе.

Про це говорять вчинки місцевих чиновників — підняття тарифів на проїзд, воду, тепло. Вочевидь їх тішить той факт, що заради них жителі міста витрушують із кишень останні копійки.

Декілька днів жителі міста почувалися немов на гірськолижному курорті, коли по дорозі на роботу та навчання продиралися через кучугури снігу. Комунальники були взагалі до зими не готові. А очільники міста розводили руками — не справляємось. Зима в Умані цього року нагадала окупаційний режим.

Щоб взагалі звести з розуму уманчан мер міста Олександр Цебрій вирішив популяризувати свої «досягнення». На автобусних зупинках встановив вуличне радіо, яке місцеві жителі вже прозвали «бомкалом».

Тепер уманчани з ранку до ночі змушені слухати похвальні оди міській владі та рекламу ритуальних послуг. Щоб усім було добре чутно, звук накрутили на максимум. Таке враження, що місцевих жителів хочуть пошвидше «загнати в могилу».

А нещодавно уманчани отримали платіжки за теплопостачання, від яких просто волосся стало дибки. Ціна за тепло виявилась в декілька разів вищою, ніж зазвичай.

Зарплата багатьох уманчан нижча за суму, яку потрібно віддавати за комунальні послуги. І де людям брати гроші, аби сплачувати за всі ці послуги? Мера це питання зовсім не хвилює. Наживатися на людях  це йому в насолоду.

Як співається в одній пісні, «Чем выше любовь, тем ниже поцелуи». Чим вищий тариф буде встановлено, тим більше задовольняється та багатіє мер Олександр Цебрій.

Гнівить той факт, що уманчан опускають все нижче і нижче.

В нього ще й вистачає совісті писати у газеті про те, що «уманчани отримали удар нижче поясу з платіжками за січневі послуги теплопостачання». І названо все це «січневим нокаутом».

Вочевидь, це новий виклик жителям Умані. Але радіти рано, пане мер. Побачимо ще хто кого?

 

Статтю підготувала

журналіст Вероніка Вишинська

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати