Студенти Уманського агротехнічного коледжу вшанували Героїв Небесної Сотні — ФОТО

сайт міста Умань 04744.info

top panarama
A+ A A-

Студенти Уманського агротехнічного коледжу вшанували Героїв Небесної Сотні — ФОТО

  • П'ятниця, 23 лютого 2018, 13:15

2320 лютого студенти та викладачі Агротехнічного коледжу Уманського національного університету садівництва вшанували подвиг учасників Революції Гідності та увічнили пам'ять Героїв Небесної Сотні.

У День Героїв Небесної Сотні в Агротехнічному коледжі віддали шану громадянському подвигу, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси та європейський вибір нашої держави. Студенти та викладачі поклали квіти до меморіальної дошки випускникам навчального закладу, які загинули в зоні проведення антитерористичної операції. 

24

25

26

27

Крім того, 20 лютого студенти Агротехнічного коледжу відвідали вечір-реквієм «Ангели Небесної Сотні», який проходив у приміщенні Уманської центральної бібліотеки для дорослих. На захід були запрошені учасники подій на Майдані — брати Олександр та Роман Бовкуни, а також волонтер Інна Безпалько.

28

29

212

214

215

«І як би ви не ставились до Майдану, що би ви не думали про його учасників, одне те, що вони хотіли кращого майбутнього для українців, вже варте пошани. Вони розпочали процес духовної перебудови нації та передали естафету нам. Все, що ми можемо зараз — зробити так, щоби жертва цих українців не була даремною. А тут уже все залежить від кожного з нас. Віримо, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу», — зазначили у прес-службі Агротехнічного коледжу.

Loading...

Додати коментар

Логін

 

slogin.info

Реєстрація

Реєстрація Користувача
або Скасувати